Laida “Čia mano sodas” pradeda naują sezoną

“Čia mano sodas” – ir vėl LRT eteryje! Tikiuosi su Jumis susitikti kiekvieną sekmadienį, kad galėčiau pasidalinti sodo atradimais.

Cia mano sodas Lina Liubertaite

Laidos “Čia mano sodas” antrasis sezonas

2022-ieji buvo labai įtempti, ir sodą kaip terapiją atrado dar daugiau žmonių. Juk auginti – tai tikėti rytojumi. Ką pasodinsi šiandien, tokį rezultatą turėsi kitąmet. Tai tikėjimo ateitimi ir pozityvios energijos užtaisas, kurio mums taip reikia. O mes su laida “Čia mano sodas” pasistengsime įpūsti įkvėpimo ir pasidalinti patarimais, kad auginti būtų paprasčiau.

Filmuodami laidas, sutikome begalę žmonių, kuriuos vienija laimė auginti. Supažindinsime žiūrovus su gydytoja, kuri vasaros savaitgalius leidžia sodyboje Dzūkijoje, su vienuoliu, kuris kasryt apeina savo prieskonių darželį su rožėmis, su molekulinės biologijos mokslus pabaigusiu vyru, šiandien auginančiu vynuogyną.

Cia mano sodas Lina Liubertaite Geltonas karutis

Auginti gali kiekvienas, nepaisant amžiaus, specialybės ar įsitikinimų. Jūs taip pat galite auginti, eksperimentuoti, bandyti ir džiaugtis rezultatais. Naujasis sezonas – prieš akis, todėl pats metas domėtis ir pradėti.

“Čia mano sodas” įrašai

Visas pirmojo sezono laidas galite rasti LRT mediatekoje.

Naująsias laidas žiūrėkite tiesiogiai sekmadieniais 9 val. ryto per LRT televiziją, o vaizdo įrašus iškart taip pat rasite LRT mediatekoje.

Po laidų kviečiu įspūdžiais pasidalinti Facebook grupėje “Čia mano sodas / TV laida“.

Jei pritrūksite daugiau informacijos, pasistengsime papildyti laidas straipsniais čia, “Geltono karučio” svetainėje. Ieškokite straipsnių su TV ženkleliu – ten rasite ir tikslius augalų sąrašus, ir daugybę kitos informacijos.

Ačiū, kad esate kartu!

Rekomendacijos iš Emedelynas.lt

Left Menu Icon
Krepšelis