“Geltonas karutis” 2017-aisiais: planai ir naujienos

2017-ųjų apželdinimo kursų sezonas atidarytas!!!!!

Turim naujienų: vienus kursus uždarom, kitus atidarom, dar vienus paleisime netrukus, vieną projektą stabdom, kitą pradedam, o dar vieną vystom.

Susisuko galva? Apie viską iš eilės, ką planuojam šiemet nuveikti 🙂

1. NEMOKAMI PATARIMAI IR IDĖJOS

Kaip ir visada, mielai dalinamės pastebėjimais, patarimais, idėjomis, kalbinam įdomius žmones, augintojus, dizainerius, rodom kokie įdomūs renginiai vyksta Lietuvoje ir užsienyje.

Per 2016-uosius metus išleidom į gyvenimą apie 50 straipsnių portale LRytas.lt, 16 straipsnių Delfi portale ManoNamai.lt, pasirodė straipsniai žurnaluose “Namas ir aš“, “Statyk“, “Mano namai“, “Sodo spalvos“, “Rasos“, leidiniuose “Savaitraštis Kaunui“, “Šeimininkė“, pavasarį LRT “Labas rytas” laidoje, vėliau “LRT radijo” ir “Žinių radijo” eteryje. Buvo ir keletas interviu portaluose ir leidiniuose BZNStart, “Verslo žinios”, Delfi ir kituose. Organizavom nemokamus seminarus parodoje “Resta 2016“, o metus pabaigėm parodoje “Vaikų šalis” bei Dendrologų konferencijoje VU botanikos sode.

Ar darysim kažko mažiau? Na jau ne!

Dar daugiau – aktyviname video formatą, nes vieną kartą pamatyti yra šimtą kartų geriau negu perskaityti. Todėl senokai užsuktą “Geltono karučio” Youtube kanalą prieš Kalėdas atšviežinom, ir dabar dar galite nemokamai gauti video patarimų! Užsiprenumeruokite (spauskite Subscribe) ir nuolat gaukite trumpų ir naudingų video patarimų – jums tikrai patiks 🙂

2. REGISTRACIJOS Į KURSUS JAU ATIDARYTOS

Apželdinimo kursai 2017 Geltonas karutis

Pradedam registruoti į apželdinimo kursus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Kursų datų sąrašas bus nuolat pildomas, bet apie kai kuriuos skelbiam labai iš anksto – ypač tuose miestuose, kuriuose kursai vyksta rečiau.

Skaitykite programas, skaitykite atsiliepimus, klauskite kas neaišku. Registruokitės ir įvertinkite patys: susikursite savo sklypo viziją, pasiruošite darbams pavasarį, sužinosite kaip tinkamai tvarkytis sodyboje, išmoksite naujausias apželdinimo tendencijas pritaikyti savo situacijai.

Atidaryta registracija į šiuos kursus:

MANO SODO DIZAINAS” – kursite apželdinimo projektą savo nedideliam sklypui (kuris dar tuščias arba kurį reikia atnaujinti); kaina 81-86 Eur; Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys.

SODYBOS APŽELDINIMAS” – jei prieš akis didelė teritorija ir norisi turėti daugiau žinių, kaip su ja tvarkytis; kaina 81-86 Eur; Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys.

ALPINARIUMAS IR NAUJAS POŽIŪRIS Į AKMENIS” – sužinosite, kaip parinkti ir kaip įrengti kompozicijas su akmenimis, kaina 37 Eur, Vilnius.

ARTIMIAUSI KURSAI PAGAL MIESTĄ PASKELBTI ČIA

Pasikvieskite ir draugą – kartu gaunate po 10 proc. nuolaidą. Registracijos atidarytos tol, kol yra vietų.

Šiek tiek vėliau paskelbsime registraciją į kursus “Modernus sodas ir daržas“, “Rožės: nuo praktikos iki romantikos” ir į seminarą “Gėlių kompozicijos vazonuose“.

3. APŽELDINIMO KURSAI INTERNETU

Aktyviai dirbame, kad kuo greičiau pristatytume apželdinimo kursus internetu. Jei jums netiks paskelbtų kursų laikas, jei jums per toli važiuoti, jei yra milijonas kitų priežasčių, kodėl negalite dalyvauti kursuose gyvai, bus galimybė kursus išeiti internetu.

Ruošiame įvairias programas; nuo sudėtingų, kurios su užduotimis savarankiškam darbui ir su lektorės konsultacija (pavyzdžiui, kursų “Mano sodo dizainas” pagrindu) iki valandos trukmės video seminarų specializuotomis temomis (apie spalvų derinimą, vynuogių auginimą, valgomų daržovių auginimą balkonuose, ir pan.).

Stop kadras iš kursų "Mano sodo dizainas" filmavimo

Stop kadras iš kursų “Mano sodo dizainas” filmavimo

Prenumeruokite naujienlaiškį ir nepraleisite naujų įdomių programų, visos kursų naujienos ateis tiesiai į jūsų el.paštą.

4. SPECIALISTŲ DUOMENŲ BAZĖ

O šitą projektą, atleiskit, bet uždarom. Nemažai dėmesio susilaukė mūsų specialistų paieškos skiltis, kuriame žmonės galėtų surasti pagalbos aplinkai kurti ar sutvarkyti. Nemažai investavom, ir dar labiau tikėjom jo sėkme. Tačiau šiandien pasiūlos ir paklausos balansas dar ne toks, kad šis projektas galėtų išgyventi ir sėkmingai vystytis toliau.

5. GERŲ IDĖJŲ SKLAIDA

Geros idėjos, įdomūs aplinkos projektai, reikalingos paslaugos, naudingi įrankiai – visi šie dalykai šiaip sau nesimėto. Nors specialistų duomenų bazės projektas uždaromas, vis tiek galime pasiūlyti straipsnius, video eksperimentus, išbandymus, apsilankymus, sodinimus ir kitokio tipo įdomius projektus sukurti drauge.

Pas Viktoriją filmavome reportažą apie pakeltas lysves. Gražu ir tvarkinga!

Pas Viktoriją filmavome reportažą apie pakeltas lysves. Gražu ir tvarkinga!

Jeigu manote, kad turite ką papasakoti pasauliui – kreipkitės lina@geltonaskarutis.lt!

6. KONFERENCIJA “GARDEN STYLE”

Žinoma, 2017-aisiais konferencija “Garden Style” vėl planuose 🙂 Netrukus atnaujinsime svetainę ir pristatysime šių metų temą. Tema bus aktualesnė negu aktuali, pamatysite! Jau turime 2 pranešėjus: vyruką iš D.Britanijos ir vyruką iš Lietuvos, bus tikrai išskirtinis renginys. Rezervuokitės 2017 m. rugpjūčio 26 d. ir laukite naujienų!

7. KO NEPLANUOJAME

Taip, mes turime keletą smagių produktų savo parduotuvėlėje. Ją ir išlaikysime. O bet tačiau apželdinimu neužsiimame ir neplanuojame, t.y. “Geltonas karutis” nekuria apželdinimo projektų ir neužsiima aplinkos tvarkymu. Jei labai reikia pagalbos ir neatsirenkate į ką kreiptis, skambinkit patarsiu ką galėsiu, bet iš esmės mūsų tikslas – kad kiek tik galite, mokėtumėte patys gražiai susitvarkyti savo aplinką. To ir linkime!!!

Rekomendacijos iš Emedelynas.lt

Left Menu Icon
Krepšelis