„Ką pasėsi 2017“ paroda Kaune: įspūdžiai

“Ką pasėsi 2017” paroda – rimčiausias Kauno regiono renginys žemės ūkio ir augalų tema. Šį kartą žemės ūkio temą praleiskim, o štai sodininkų džiaugsmus apžiūrėkim atidžiau.

Apsilankiau pirmąją šios parodos dieną ir visokių įdomių dalykų pamačiau. Sėklų naujienos, karučiai (kaip be jų), šiltnamiai, varnauogės (kas tai???) ir spalvoti spygliuočiai, svyrančios braškės, įvairių skonių mėtos ir magnolijos – tai tik maža dalelė visko, kas buvo man įdomu.

Geriau vieną kartą pamatyti negu šimta kartų išgirsti, todėl straipsnio šį kartą nebus, o štai trumpą apžvalgėlę kviečiu pasižiūrėti video formatu. Prisijunkit prie trumpos kelionės:

Tai tiek iš “Ką pasėsi 2017” parodos ir sodinukų mugės.

Parašykite čia žemiau komentaruose arba tiesiai man į el.paštą, jei plnauojate įdomius renginius, arba jei norite pamatyti naujas apžvalgas, man patinka keliauti 🙂 Parašykite ir ką labiausiai tokiuose renginiuose norite pamatyti.

Taip pat galite pasižiūrėti kitą video iš parodos “Resta 2017”, kur aplankiau įvairių stendų, ir dar atrinkau 7 įdomiausius produktus kiemui, kuriuos radau toje parodoje.

Rekomendacijos iš Emedelynas.lt