Žydėjimo šventės 2019 ir svarbiausios sodinukų mugės

Sąrašas su datomis: pasižiūrėkite, kokios planuojamos žydėjimo šventės 2019 metais, kur vyks didžiosios sodinukų mugės ir parodos. Juk pavasarį ieškome ne tik įkvėpimo šaltinio, bet ir augalų.

Skaitykite žemiau visus renginius su data, vieta ir nuoroda platesnei informacijai. Ir kaip visur suspėti??!!!

Žydėjimo šventės 2019 metais bus įspūdingesnės nei pernai, net neabejoju. Nuotr.L.Liubertaitė
Žydėjimo šventės 2019 metais bus įspūdingesnės nei pernai, net neabejoju. Nuotr.L.Liubertaitė

Sąrašas nuolat pildomas – parašykite komentaruose, jei pastebėjote, kad kažką verta dar pridėti.

Žydėjimo šventės 2019 metais:

Balandžio 13 d. „Žibučių žydėjimo šventė“ – Renavo dvaro sodyba, Renavas, Telšių apskritis.

Balandžio 13 d. “Popietė su sedulomis” – VDU Botanikos sodas, Kaunas.

Balandžio 26 d. “Magnolijos” edukacinė ekskursija – VU Botanikos sodas, Kairėnai, Vilnius.

Balandžio 26 d. “Yozakura” sakurų žiedų stebėjimas naktį – VU Botanikos sodo Vingio skyrius Vingio parkas, Vilnius.

Gegužės 10 d. “Dekoratyvinės obelys” – edukacinė ekskursija – VU Botanikos sodas Kairėnuose, Vilnius.

Gegužės 11-12 d. „Tulpių žydėjimo šventė 2019“ tūkstančiai tulpių! – Burbiškio dvaras, Radviliškio rajonas. Garsiausia ir labiausiai lankoma tulpių žydėjimo šventė.

Gegužės 16 d.“Augalų žavadienis” VDU Botanikos sodas, Kaunas. Augalų žavadienis būna paminimas įvairiose vietose, tad šią dieną bus ir daugiau renginių – pildysime.

Gegužės 24 d. “Alyvos”: edukacinė ekskursija – VU Botanikos sodas, Kairėnai, Vilnius.

Gegužės 24 d. “Rododendrai”: edukacinė ekskursija – VU Botanikos sodas, Kairėnai, Vilnius.

Žydėjimo šventės 2019 metais prasideda nuo žibučių žydėjimo - fantastiška proga išeiti į lauką ir pasimėgauti vaizdais. Nuotr. L.Liubertaitė
Žydėjimo šventės 2019 metais prasideda nuo žibučių žydėjimo – fantastiška proga išeiti į lauką ir pasimėgauti vaizdais. Nuotr. L.Liubertaitė

Parodos ir sodinukų mugės 2019:

Balandžio 12, 13 d. naujos oranžerijos atidarymas su renginiais – prekybos centras “Senukai” Draugystės g. 8C, Kaunas. Sodo dirbtuvės šiame prekybos centre vyks visą balandį, kiekvieną šeštadienį nuo 11 iki 14 val.

Balandžio 12-14 d. “Pavasario spalvos”: dekoratyvinių augalų ir vaismedžių mugė – sodo centras “Frezija”, Klaipėda.

Balandžio 24-27 d. statybų ir remonto paroda “RESTA 2019“ – didžiausia tokio tipo paroda Baltijos šalyse, lauke yra ir sodinukų mugė – Litexpo, Vilnius.

Balandžio 27-28 d. “Aš sodinu” specializuota sodinukų mugė, kurios akcentas – lietuviški sodinukai. Raudondvario pl. 131, Kaunas, prie prekybos centro “Ermitažas”.

Gegužės 3-5 d. sodinukų mugė “Pakalnutės žiedas“ – VDU Kauno botanikos sodas, Kaunas.

Gegužės 10-12 d. „VikoFlora 2018“ augalų mugė – Buivydiškės, Vilniaus raj.

Gegužės 24 d. sodinukų mugė „Lietuvos žiedai” – VU Botanikos sodas, Kairėnai, Vilnius.

Kursai ir seminarai:

Apsilankius renginiuose ir pasisėmus įkvėpimo, kviečiame į “Geltono karučio” kursus bei seminarus – na žinot, kad neprisipirktumėt ko nereikia, o savo aplinką kurtumėte apgalvotai.

“Augalų komponavimo dirbtuvės” – tai praktiškos ir smagios kūrybinės dirbtuvės, kuriose išmoksite iš medžių, krūmų ir gėlių sukurti harmoningą kompoziciją ir netgi pasidaryti augalų susodinimo planą su atstumais ir kiekiais.

Seminare "Augalų komponavimo dirbtuvės" mokomės atsirinkti augalus iš tūkstančių ir sėkmingai juos suderinti. Nuotr. L.Liubertaitė
Seminare “Augalų komponavimo dirbtuvės” mokomės atsirinkti augalus iš tūkstančių ir sėkmingai juos suderinti. Nuotr. L.Liubertaitė

„Mano sodo dizainas“ – tai kursai, skirti turintiems kelių – keliolikos arų sklypą. Juose padėsime suvokti svarbiausius šiuolaikiško dizaino principus ir pritaikyti juos savo konkrečiam sklypui. Kursų metu dalyviai kuria eskizus iškart ant savo brėžinių – labai praktiška!

„Sodybos apželdinimas“ – kursai turintiems didesnę teritoriją. Tikrai pravers patarimai iš patyrusios specialistės: nuo protingo sodybos erdvių suplanavimo ir rekomendacijų sodybų augalams. Padėsime išspręsti problemines Jūsų sklypo vietas.

Mano natūralistinis gėlynas” – specializuoti kursai norintiems susikurti “Olandiškos bangos” stiliaus gėlyną. Sužinosite dėsnius, kuriuos naudoja garsūs dizaineriai, ir augalus, kurie puikiausiai auga Lietuvos klimato sąlygomis.

Kursai nuolat vyksta Vilniuje, Kaune Klaipėdoje ir Šiauliuose – spauskite čia pasižiūrėti visas mūsų kursų programas ir žvilgtelti, kas vyksta artimiausiu metu Jūsų mieste.

O jeigu norite gauti dar daugiau naujienų ir praktinių patarimų, prenumeruokite mūsų naujienlaiškį:

Prenumeruokite „Geltono karučio“ naujienlaiškius ir gausite sezoninių patarimų, dizaino idėjų ir garantuotai - įkvėpimo.

Palaukite...

Ačiū.

Rekomendacijos iš Emedelynas.lt