3 mitai apie spygliuočių gyvatvorę – žinokite, kai renkatės

Renkatės gyvatvorę?

Ar būtinai spygliuočių gyvatvorė jums reikalinga? Žmonės remiasi įvairiais argumentais, tačiau pastebėjau 3 dažniausiai pasitaikančius mitus, kurie ne visada yra tiesa.

Nesakau, kad tujų gyvatvorė yra blogis. Tačiau ji tikrai ne vienintelis pasirinkimas! O štai apie argumentus, kodėl pasirenkama būtent spygliuočių gyvatvorė, o ne lapuočių, turiu savo nuomonę:

Šiame video užduotas ir dienos klausimas – atsakykite, kokia gyvatvorė yra geriausia jūsų akimis? Rašykite Youtube komentaruose po video arba tiesiai čia svetainėje apačioje.

Kai jau nuspręsite dėl augalų veislės (nesvarbu ar jūsų pasirinkimas bus spygliuočių gyvatvorė ar ne), dėl šventos ramybės dar perskaitykite straipsnį “7 sveikos gyvatvorės taisyklės“.

ką sodinti į vazonus?

Įkvepiantis nuotolinis seminaras – tik 19 Eur

Nusibodo pelargonijos, ieškote idėjų savo vazonams? Dizainerė Rima Pozingė dalinasi praktiškais dizaino patarimais, kad mokėtumėt parinkti vazonus, juos sukomponuoti, mokėtumėt parinkti įdomesnius augalus tiek saulei, tiek pavėsiui. Seminare ji parodo, kaip viską susodinti, kad reikėtų rečiau laistyti. Įsigykite ir pradėkite iškart!