Filmas apie Piet Oudolf kūrybą – pagaliau Lietuvoje

Kol lauksime pavasario, noriu Jus pakviesti į renginį su kino filmu

“Penki sezonai: Piet Oudolf sodai”

(Five Seasons: The Gardens Of Piet Oudolf”)

Piet Oudolf penki sezonai (1)

Kultinis kraštovaizdžio dizaineris Piet Oudolf (Nyderlandai) yra žinomas visame pasaulyje dėl tokių darbų kaip “High Line” Niujorke ir Lurie sodo Čikagos Tūkstantmečio parke (Millenium Park). Piet Oudolf neabejotinai yra garsiausias natūralistinio dizaino guru pasaulyje. Jo sukurti sodai pakeitė žmonių požiūrį, nes patys želdynai prilygo meno kūriniams. 

Susipažinkite su šiuo kūrėju, pamatykite jo kūrybinę virtuvę, atraskite jo įkvėpimų šaltinį – kino filmą “Penki sezonai: Piet Oudolf sodai” atvežame į Lietuvą specialiai augalų entuziastams!

PIet oudolf filmas Penki sezonai Geltonas karutis
Kadras iš filmo: Piet Oudolf pasakoja, kaip kuria eskizus.

Šis nuostabaus grožio dokumentinis filmas yra tarsi meditacija, kuri leis panirti į Piet Oudolf kūrybinį procesą. Nuo jo asmeniškų estetikos teorijų pereisite prie eskizų kūrimo, kartu keliausite po žymiausius jo sukurtus sodus, aptarsite augalus, jų derinius ir pokyčius keičiantis sezonams, pamatysite kaip vyksta sodinimas dideliuose objektuose, klausysitės pokalbių apie dizainą su Lietuvoje neseniai viešėjusiais žymiais dizaineriais: Cassian Schmidt, Noel Kingsbury ir kitais.

PIet oudolf filmas Penki sezonai Geltonas karutis
Kadras iš filmo: asmeninė Piet Oudolf sodyba parodoma įvairiais metų laikais.

Filme netrūksta jaukių momentų, kurie parodo žymų dizainerį kaip paprastą, šiltą žmogų, mąstantį apie gyvenimo saulėlydį, juokaujantį apie santykius su žmona, o kartais tiesiog smagiai leidžiantį laiką. 

“Tegul šis išskirtinis filmas bus proga susitikti tiems, kam rūpi augalai ir dizainas. Filmas ir draugai, įkvėpimas ir pokalbiai, vynas ir užkandžiai – siūlau praleisti penktadienio vakarą nekasdieniškai.”

Lina Liubertaitė, “Geltonas karutis”

Atraskite Piet Oudolf gyvenimo ir karjeros istoriją, papildytą užburiančiais visų sezonų vaizdais, ir užčiuopsite, kaip šis kūrėjas pajunta gamtą, viešųjų erdvių energiją, ir kaip kuria grožį.

“Augalai buvo personažai, kuriuos galėjau komponuoti ir pateikti scenoje. Ir būtent tai aš darau – scenoje pateikiu augalus ir leidžiu jiems atlikti savo vaidmenis” – Piet Oudolf.

Po filmo – panelinė diskusija apie natūralistinius želdynus ir jų kūrėjus: 

Ko iš šio filmo galime pasimokyti kurdami želdynų dizainą Lietuvoje? Įžvalgos po filmo. Pritaikymas Lietuvoje: augalai, dizaino principai, kūrybinis procesas.

Trumpai apie filmą:

Filmų peržiūros Lietuvoje vyks tik 1 kartą:

Vasario 21 d. Vilniuje (kinoteatras “Pasaka”, Šv. Ignoto g. 4, Vilnius):

  • 18:00-18:30 Registracija
  • 18:30-19:45 Filmo peržiūra
  • 19:45-20:00 Panelinė diskusija: įspūdžiai po filmo
  • 20:00-21:00 Susitikimai ir pokalbiai restorane – įsigyjantiems pilną bilietą.

Filmas su vertimu į lietuvių kalbą!

PIet oudolf filmas Penki sezonai Geltonas karutis
Kadras iš filmo: garsiausi Piet Oudolf sukurti sodai svaigina vaizdais ir iš arti, ir iš paukščio skrydžio.

Renginio kaina:

  • Kinas ir diskusija: 35 Eur;
  • Kinas, diskusija ir neformalus vakaras restorane: 49 Eur

Įsigiję pilną bilietą, po kino ir diskusijos kviečiami į restoraną tame pačiame pastate neformaliam vakarui su užkandžiais, kava ar vyno taure (įeina į kainą). Aptarsime matytą filmą, susitiksime seniai matytus žmones ir susipažinsime su naujais. Praleiskite penktadienio vakarą savo malonumui – taip pavasario laukti bus smagiau.

Kaina nurodyta įskaičius 21 proc. PVM. Dėl PVM sąskaitų faktūrų susisiekite info@geltonaskarutis.lt.

Nuolaidos:

  • 10 proc. nuolaidą gauna visi “Geltono karučio” naujienlaiškio gavėjai (prenumeruoti čia).

Registracija:

Pasirinkite bilieto tipą ir bilietų skaičių:

Apmokėję gausite elektroninį bilietą – atvykus jį tereiks parodyti savo telefono ekrane, arba pateikti atspausdintą. Prieš filmo peržiūrą atsiųsime priminimą su detalia informacija el.paštu.

Filmą Lietuvoje pristato MB “Geltonas karutis”.

Filmo peržiūros Lietuvoje rėmėjas – UAB “Baltic agro”.

Svarbu:

vietų skaičius ribotas, todėl bilietai parduodami tol, kol yra vietų.

Kadras iš filmo. Susitikime ieškoti įkvėpimo kartu su bendraminčiais.

Dėl filmo peržiūros Kaune: buvo skelbta, kad vyks dar viena peržiūra Kaune, tačiau ji atšaukta dėl mažo susidomėjimo. Susisiekite, jeigu reikia daugiau informacijos. Filmas Vilniuje vasario 21 dieną bus rodomas kaip numatyta.

Po filmo peržiūros:

Į Lietuvą atvyksta kraštovaizdžio architektė Agnieszka Hubeny Zukowska (Lenkija). Vasario 29 dieną Vilniuje ji ves profesinius mokymus “Didelių sklypų dizaino dirbtuvės“, o kovo 1 dieną Vilniuje pristatys išskirtinį seminarą “Kaip gauti tarptautinius kraštovaizdžio apdovanojimus“. Registracija į abu šiuo metu atidaryta.

Rekomendacijos iš Emedelynas.lt

Left Menu Icon
Krepšelis