Gražiausi gėlynai: kerinčių nuotraukų galerija (Lietuva)

Gražiausi gėlynai, užfiksuoti šiose nuotraukose, – tai ne paveiksliukai iš internetų ir ne užsienio žurnalai. Tai lietuvių darbai, kurie dalyvauja nuotraukų konkurse “Mano vasaros gėlynas”.

Štai čia atrinktos nuotraukos – tai 41 akimirka, užfiksuota vasarą. Peržiūrėkite atidžiai, raskite perliukus, palaikykite šių gėlynų kūrėjus, ir nemiegokite naktį nuo idėjų antplūdžio:

Pagrindinės šio nuotraukų konkurso sąlygos – kad gėlynas būtų privatus, kad jis būtų Lietuvoje, ir kad nuotraukoje matytųsi ne vienas augalas, o jų derinys.

Įdomiausia tai, kad didžioji dalis nuotraukų yra sukurtos ne apželdinimo profesionalų ir ne fotografavimo profesionalų. Niekada nepasakytum!

Būtent todėl, nors jau turime atrinktas geriausias nuotraukas, noriu paskatinti nepamiršti visų nuostabių darbų. Dėkojam visiems, siuntusiems savo darbus, juk buvo gerokai daugiau negu 41! Pasidžiaukite tomis kerinčiomis akimirkomis, kurios sukuriamos savomis rankomis ir su širdimi, kupina meile augalams.

Gražiausi gėlynai šiame konkurse

Ar įsivaizduojate, kaip sunku buvo išrinkti finalininkus? Komisija vertino 2 pagrindinius dalykus:

  • patį gėlyną kaip kūrinį,
  • nuotrauką kaip kūrinį.

Visi nariai atrinko po 5 geriausias nuotraukas ir pažymėjo, kuri iš jų verta geriausios vardo. Susumavę rezultatus, turime 5 darbus.

Suskaičiavę publikos simpatijas Facebook paskyroje, kur buvo galima pažymėti labiausiai patikusias nuotraukas, sveikiname Arūną Žalalį su fotografija “Anksti nubudus”, kuris šiai dienai surinko virš 700 reakcijų ir vienareikšmiškai laimėjo socialinių tinklų favorito statusą.

Tad iš viso pateikiame 6 darbus. Jie bus atspausdinti ir išeksponuoti aplinkos dizaino konferencijoje “Garden Style” 2019 m. rugpjūčio 24 dieną, kur bus išrinkta gražiausia vasaros gėlyno nuotrauka.

Peržiūrėkite šiuos 6 finalinius darbus. Nuotraukos pateikiamos abėcėlės tvarka pagal pirmąją vardo raidę. Po nuotrauka – autoriaus vardas ir nuotraukos pavadinimas:

Arūnas Žalalis “Anksti nubudus”
Audronė Jukavičiūtė „Spalvų žaismas“
Audronė Eidukaitė ‘Valso žingsniu’
Auksė Dobilienė ‘Raudonojo suolelio gėlynas’
Inutė Neverovskienė ‘Pavėjui’
Vilma Jatkauskienė ‘Tolumoje’

Gražiausi gėlynai ir jų nuotraukų autoriai bus apdovanoti

Fotografijų konkursas “Mano vasaros gėlynas” rengiamas kaip aplinkos dizaino konferencijos “Garden Style” dalis. Šios nuotraukos bus atspausdintos ir jaukiai ant molbertų išeksponuotos konferencijos metu. Renginio metu lankytojai galės balsuoti už labiausiai patikusį darbą ir tokiu būdu bus išrinktas geriausia “Mano vasaros gėlyno” nuotrauka.

Pagrindinis prizas:

  • sodo baldų komplektas “Masterjero Capri” (prizą įsteigia „Senukai“)

Prizų fondas 2-5 vietų laimėtojams ir publikos numylėtiniui:

  • vazonai su susodintomis augalų kompozicijomis;
  • Žurnalo “Mano namai” prenumeratos.

Konferencija “Garden Style” vyks 2019 m. rugpjūčio 24 dieną Vilniuje, Litexpo. Šių metų konferencijos tema “Mažiau priežiūros”.

Spauskite pamatyti konferencijos programą.

Spauskite peržiūrėti konkurso sąlygas.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Natūralistinis gėlynas Jonavos rajone + augalų sąrašas

„5 patikimi augalai iš pasakiškos Auksės Dobilienės sodybos“

„Augalai pavėsyje: 9 variantai tamsiam kiemo kampeliui“

Rekomendacijos iš Emedelynas.lt

Left Menu Icon
Krepšelis